Prelekcja YieldRiser w strefie Start-up Village dmexco

Prelekcja YieldRiser w strefie Start-up Village dmexco

Już niecały miesiąc pozostał do jednego z najważniejszych wydarzeń branży marketingowej – targów DMEXCO w Kolonii. Znamy już szczegółowy program konferencji, w trakcie której pojawi się również YieldRiser.

DMEXO to jedne z największy targów online – marketingowych. Jest to połączenie targów i konferencji branżowej. W ciągu dwóch dni, w Kolonii spotykają się przedstawiciele marketingu, mediów i nowoczesnych technologii. Wydarzenie każdego roku przyciąga średnio ponad 50 000 odwiedzających. W tym roku przypada ono w dniach 14-15 września w niemieckiej Kolonii.

YieldRiser, decyzją organizatorów, zakwalifikował się do grona dynamicznie rozwijających się młodych przedsiębiorstw z całego świata, które będą miały okazję zaprezentować się w sekcji Start-up Village DMEXCO. Nasz zespół będzie miał własną obrandowaną przestrzeń do spotkań z uczestnikami oraz wystąpi z prelekcją pierwszego dnia konferencji tj. 14 września o godzinie 15.15.
Szczegóły naszego wystąpienia dostępne są na stronie DMEXCO.

Wszystkich zainteresowanych spotkaniem z naszym zespołem w trakcie DMEXCO zachęcamy już dziś do umówienia spotkań na specjalnie przygotowanej w tym celu stronie http://dmexco.yieldriser.com/.

yr-blog-dmexco

Do zobaczenia już 14 września!